Akaryakıt Otomasyon Sistemleri

Tamamen Mikrotek Bilişim personelinin arge çalışmaları ile hazırlanan Taşıt Tanıma sistemi araç yakıt deposuna takılan Rf anten ile akaryakıt pompasının haberleşmesi ve Canbus'tan aldığı km bilgisi ile doğru yakıt sarfiyatına ulaşmanızı sağlar. 

 

Taşıt Tanıma Sistemi


Tamamen Mikrotek Bilişim personelinin arge çalışmaları ile hazırlanan Taşıt Tanıma sistemi araç yakıt deposuna takılan halka şeklindeki verici anten ile akaryakıt pompasının haberleşmesi ve Canbus'tan aldığı km bilgisi ile doğru yakıt sarfiyatına ulaşmanızı sağlar.  

Pompa başında herhangi bir personele ihtiyaç duymadan sadece kendi araçlarınızın yakıt almasını sağlar. Sisteminize kayıtlı olmayan hiç bir araç şantiyenizden yakıt alamaz. Araç depo anteni ile  yakıtın araç deposu haricinde başka bir yere verilmesini engelle.

Akaryakıt Şantiye Otomasyonu​


Şantiyenizde kullandığınız akaryakıt dolum sistemini kayıt altına alır. Sistem akaryakıt pompanıza rs485 portundan bağlanarak litre bilgisinin doğru olarak pompanın beyninden alır.
Sistem firmanızın talebi doğrultusunda HGS, KGS veya TTS olarak kurulup çalıştırılır. Depo otomasyonu ile entegre çalışır. Şube akaryakıt verileriniz tek bir merkezden raporlanabilir. Akaryakıt kayıtlarınız talep doğrultusunda masraf fişi olarak direk muhasebeye kayıt olarak eklenebilir. Şantiyenizde kullanılan araçların günlük veya iki tarih arasında kaç km yol yaptığını ve kaç litre yakıt harcadığını raporlamanızı sağlar.  Şoförler ve araçlar arasındaki yakıt performansını kontrol altında tutmanızı sağlar.  

Akaryakıt Depo Seviye Ölçümü

Akaryakıt deponuza monte ettiğimiz çift şamandıralı Magnetostrictive Sensör ile yakıt ve su seviyesinin yanında depo sıcaklığı bilgisinide kayıt altına alınmaktadır. Piko Teknolojisi ile üretilmiş bir üründür. ±0.001 mm ölçüm çözünürlüğüne sahiptir. zellikle Akaryakıt depolama ve ölçümlerinde en hassas ölçümler yapılabilmiştir. Depo seviye ölçümü size akaryakıt siparişlerinizde kolaylık sağlar. Araçlar haricinde depodan eksilen akaryakıtta anında uyarı ekranı ile deponuzu güvenceye alır. SMerkez programımız ile şube depolarınızı tek bir merkezden kontrol etmenizi sağlar.
Akaryakıt Otomasyon SistemleriSayfa Kategorisi: Yazılım Ürünlerimiz